» Home

Nowość!

Ekologiczna tapeta HP WALL PAPER z warstwą kleju aktywowanego wodą. Matowa tapeta papierowa przeznaczona do tworzenia grafiki naściennej. Nie zawiera PCV dzięki czemu ma właściwości oddychające. Tapeta jako jedyna na rynku posiada zaaplikowaną warstwę kleju, przez co jest gotowa do natychmiastowego użycia, nawet przez niewykwalifikowane osoby. Klej aktywuje się, a potem bez problemu, usuwa jego nadmiar przy pomocy wody. Papier zapewnia trwałość ekspozycji grafiki wewnątrz do 20 lat (przy braku ekspozycji na promienie słoneczne). Posiada certyfikat FSC i w 10% składa się z surowców wtórnych co sprawia, że tapeta spełnia wyśrubowane normy związane z ochroną środowiska. Takie certyfikaty gwarantują, że  tapety można stosować nawet w takich miejscach jak szkoły, placówki służby zdrowia i restauracje.
Więcej informacji >>


Jakość i ekologia

Czy jakość i ekologia mogą iść w parze?
U nas TAK! Gwarantujemy najwyższą jakość ostrych i jaskrawych wydruków certyfikowanymi, ekologicznymi atramentami lateksowymi. To idealnie rozwiązanie do dekoracji wnętrz!

czytaj więcej

Drukujemy zadowolenie

Zadowolenie z ceny, bo omijasz marżę pośrednika.
Zadowolenie z obsługi, bo gwarantujemy fachowe doradztwo w projektowaniu i kreacji.
Zadowolenie z produktu, bo drukujemy wyłącznie na oryginalnych materiałach w najwyższej jakości.

czytaj więcej

Słuchamy naszych Klientów!

W styczniu 2015 roku przystąpiliśmy do programu sprawdzonych i wiarygodnych opinii "Słucham Swoich Klientów". Po dokonanych u nas zakupach wyślemy Wam e-mail z prośba o ocenę. Liczymy na same 10-tki! :)

Przeczytajcie co o programie pisze jego organizator.

czytaj więcej

Facebook