Fototapeta FotoStick


 

110 zł/m2*

Tapeta samoprzylepna z tkaniny poliestrowej o wysokiej gramaturze, gwarantuje doskonałą trwałość oraz fotograficzną jakość druku. Zastosowany w niej repozycjonowalny i łatwousuwalny klej pozwala na wielokrotne przyklejanie i odklejanie, nie pozostawiając kleju na podłożu. Idealnie sprawdza się w produktach przeznaczonych dla dzieci: w pokoikach, przedszkolach czy żłobkach oraz pomieszczeniach mieszkalnych. Produkt pozwala na ponowne przyklejenie, nawet po jego zgnieceniu. Rozprostowanie zgnieceń nie zmniejsza przyczepności oraz nie wpływa na destrukcję powierzchni. Z powodzeniem stosowana do naklejenia bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę, płytę meblową, powierzchnie szklane, drzwi, lodówki. Pozwala na łatwe klejenie z prostym odprowadzeniem nadmiaru powietrza. Sugerujemy klejenie fototapet na zakładkę (zakładkę można następnie wyeliminować metodą tzw. podwójnego cięcia).


Cechy:

  • idealna do pomieszczeń dziecięcych;
  • możliwość wielokrotnego naklejania i odklejania na różne powierzchnie;
  • odporna na uszkodzenia mechaniczne, zadarcia i pęknięcia;
  • rozprostowanie zagnieceń nie powoduje zmniejsza przyczepności oraz zniszczenia powierzchni;
  • łatwa do usunięcia, nie pozostawiania śladów kleju po zakończeniu eksploatacji;
  • wysoka gramatura: 280 g/m2;
  • sugerowany sposób klejenia: na zakładkę (którą można następnie wyeliminować metodą tzw. podwójnego cięcia);


Czyszczenie
: delikatnie - przy pomocy miękkiej ściereczki. Zalecamy nie używać detergentów na bazie alkoholu.


Szerokość jednego arkusza
: maksymalna szerokość to 125 cm. Szersza tapeta zostanie podzielona na bryty, które podczas klejenia należy ze sobą spasować.

*bez ceny zdjęcia. Jednorazowa opłata za zdjęcie jest doliczana do pierwszego metra kwadratowego fototapety. Cena wyliczona na stronie zawiera już koszt zdjęcia.

Facebook