Fototapeta samoprzylepna


 

79 zł/m2*

Tapeta winylowa - samoprzylepna folia matowa renomowanej firmy 3M Scotchcal IJ25. Gwarantuje doskonałą trwałość i fotograficzną jakość druku bez względu na nasycenie kolorów. Z powodzeniem stosowana do naklejenia bezpośrednio na gładką, zagruntowaną ścianę, płytę meblową, powierzchnie szklane, drzwi, lodówki, kafelki w łazience lub kuchni (idealnie wleje się w fugi), stare tapety itp. Dzięki szaremu spodowi z powodzeniem maskuje kolory powierzchni na którą jest klejona. Technologia 3M™ Controltac™ pozwala na łatwe klejenie z prostym odprowadzeniem nadmiaru powietrza.  Sposób klejenia: na styk (w przypadku tapet z zakładkami - łączyć na zakładkę, którą można następnie wyeliminować metodą tzw. podwójnego cięcia).


Czyszczenie
: delikatnie - przy pomocy miękkiej wilgotnej ściereczki. Wydruk jest bardzo trwały, jednak do kuchni i łazienek zalecamy wybrać opcję z laminatem. Wówczas tapetę można czyścić przy użyciu lekkich detergentów. Zalecamy nie używać detergentów na bazie alkoholu.


Szerokość jednego arkusza: maksymalna szerokość to 150 cm. Szersza tapeta zostanie podzielona na bryty, które podczas klejenia należy ze sobą spasować.

*bez ceny zdjęcia. Jednorazowa opłata za zdjęcie jest doliczana do pierwszego metra kwadratowego fototapety. Cena wyliczona na stronie zawiera już koszt zdjęcia.

Google+
Facebook