Obraz slim na dibond - alupanel 3mm

300 zł/m2*

Lateksowy wydruk w jakości fotograficznej na folii polimerycznej 3M IJ35C precyzyjnie naklejany na sztywny alupanel (trójwarstwowy: aluminium/pcv /aluminum tzw. Dibond) o grubości 3 mm. Istnieje możliwość tworzenia kompozycji obrazów z jednego zdjęcia np.: tryptyków itp. Na zamówienie możemy wykonać obraz o dowolnym rozmiarze do 150 cm (krótszy bok). Możliwe jest wykonanie obrazu np. 300 cm x 150 cm z jednego arkusza.
Każdy obraz możemy dodatkowo zabezpieczyć wysokiej jakości, matowym lub połyskowym, laminatem rolowym zapewniającym wieloletnią żywotność wewnątrz pomieszczeń.

Alupanele z pełno kolorową grafiką idealnie sprawdzają się w dekoracji mieszkań i biur jako obrazy naścienne lub ekrany kuchenne oraz obrazy do łazienek (zastępują kafelki). Panele można montować za pomocą kleju (polecamy klej firmy SOUDAL FiX All High Tack) bezpośrednio do ściany lub na dystansach.

Tablice z Dibondu idealnie sprawdzają się również w reklamie - jako szyldy i plansze informacyjne.

Czyszczenie:
przy pomocy ściereczki z użyciem lekkich detergentów.

*bez ceny zdjęcia. Jednorazowa opłata za zdjęcie jest doliczana do pierwszego metra kwadratowego. Cena wyliczona na stronie zawiera już koszt zdjęcia.

Facebook